Z życia Oazy. Gość specjalny listopada.

W dniu 4 listopada br. odbyło się kolejne "Spotkanie z gościem specjalnym". Ku naszemu zdziwieniu tym razem przybyło ich aż dwóch. A byli to klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie:  Mateusz Gołoś oraz Bartosz Ojdana. 

Klerycy bardzo chętnie przestawili nam jak kiedyś wyglądała oaza, jakie są ich historie w wspólnocie. Podzielili się z cennymi radami, dzięki czemu nasza "mała rodzina" może się umacniać i rozbudowywać. Po wysłuchaniu ciekawych historii rozważaliśmy fragment niedzielnej Ewangelii (Mt 23, 1-12). Kleryk Mateusz pomógł nam w zrozumieniu dosyć trudnego, ale jakże ważnego i dotyczących każdego dnia historii  z Pisma Świętego. Po pożegnaniu naszych gości udaliśmy się do kościoła gdzie odbyła się celebracja. W rozważaniach towarzyszyła nam Matka Boska, która swoją pokorą i miłością powinna stawać się dla nas przykładem i wsparciem na każdy dzień. Nasze cotygodniowe spotkanie zakończyliśmy modlitwą.. 
Bardzo dziękujemy naszym gościom klerykom Mateuszowi Gołosiowi oraz Bartoszowi Ojdanie za poświęcony nam czas i cenne rady. Z niecierpliwością czekamy na kolejne. 
an. Adrianna Raboszuk