Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2018

 1. Rozpoczynający się tydzień przeżywamy w Kościele jako Tydzień Biblijny. Zwraca on uwagę na Słowo Boże objawione w Piśmie Świętym, które należy poznawać przez częste czytanie i rozważanie. Dzisiejsza Niedziela jest jednocześnie Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego - czytamy List św. Pawła Apostoła do Rzymian.
 2. W poniedziałek (16 kwietnia) o godz. 17.15 - Różaniec z nowenną do św. Rocha. Przy ołtarzu można składać intencje modlitewne, które są czytane podczas nowenny.
 3. Zespół Szkół Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim zaprasza na koncert charytatywny dla Michała Wierzbickiego absolwenta tej szkoły.
  W lipcu 2017 r. Michał uległ wypadkowi i potrzebne są środki finansowe na jego dalsze leczenie i rehabilitację. Uzyskane podczas koncertu pieniądze, zostaną przeznaczone na ten cel. Koncert odbędzie się w poniedziałek (już jutro) o godz. 17.00 w SOK.
 • Akcję można wesprzeć również dziś po Mszach św. (8.00, 9.30, 11.00, 12.30). Przed kościołem czekają wolontariusze Szkolnego Koła Caritas (rozprowadzają cegiełki i zbierają środki na ten cel)
 1. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii: of. bezimienna z ul. Krzywej – 500 zł, ul. Międzyrzeckiej - 100 zł, ul. Krzywej - 300 zł.
 2. Przypominamy o zaproszeniu na pielgrzymkę autokarową organizowaną przez Akcję Katolicką, która odbędzie się w maju. W programie zwiedzania jest m.in. Poznań, Gniezno i Niepokalanów. Szczegóły pielgrzymki są na tablicy ogłoszeń.
 3. W dniu 28 kwietnia w Niepokalanowie odbędzie się I Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka. Organizowany jest wyjazd autokarowy, zapraszamy wszystkich członków Apostolatu Margaretka,  by zapisywali się w zakrystii. Wyjazd jest bezpłatny.
 4. Na tablicy ogłoszeń znajdziemy też ofertę wrześniowej pielgrzymki „Maryjnym szlakiem po Europie Zachodniej”, organizowanej przez diecezjalne biuro pielgrzymkowe.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.  Jest kolejny numer tygodnika Niedziela.
 6. W przyszłą niedzielę (22 kwietnia) po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Buzuk i Irenę Molską. Rodzinom składamy wyrazy głębokiego współczucia; zmarłych polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.