Ogłoszenia parafialne - XXIX Niedziela Zwykła - 20 października 2019

  1. Parafialny Oddział Caritas rozprowadza znicze. Pozyskane środki wspierają działalność charytatywną w parafii i w diecezji.
  2. We wtorek  (22 paźdz.) obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.
  3. Zbliża się powoli Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przypominamy o uporządkowaniu grobów na cmentarzach, również tych, o które nie dbają najbliżsi. Niech zaangażowane zostaną również dzieci i młodzież. Musimy pamiętać by w tym czasie ukazywać dzieciom i młodzieży chrześcijański obchodów tych świąt, przypominać o świętych patronach, o zachowaniu się na cmentarzu, o modlitwie za zmarłych.
  4. Składamy podziękowanie za ofiary na rzecz parafii złożone na tacę oraz indywidualnie: of. bezimienna z Rozbitego Kamienia – 500 zł
  5. Jest do nabycia kolejny nr tygodnika NIEDZIELA.
  6. Na stoliku z prasą znajdziemy kartki wypominkowe. Wypisywanie imion zmarłych jest okazją do wspólnego, rodzinnego przywołania naszych bliskich, którzy czekają na naszą modlitwę.
  7. Przypominamy o dzisiejszym zaproszeniu na stoisko Kół Gospodyń Wiejskich. Jest ono przed SOK w godz. 10.00 – 15.00 i można znaleźć tam potrawy regionalne i ciasta. Dochód przekazany zostanie na leczenie Uli Tokarskiej.
  8. Przypominamy: dziś Msza św. o godz. 16.00  z nauką dla małżeństw i narzeczonych. Po niej różaniec i spotkanie ze wspólnotą Domowego Kościoła w kawiarence.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Jadwigę Miszczuk, Sabinę Piętka- Nowotniak, Henryka Domańskiego i Henryka Trzaskowskiego. Rodzinom wyrażamy głębokie współczucie; zmarłych polecamy w modlitwie - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.