Ogłoszenia parafialne - VII Niedziela Zwykła - 24 lutego 2019

  1. Pierwszy piątek miesiąca: nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 6.30, 15.30 i 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  2. Pierwsza sobota miesiąca: nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 6.30 i 18.00  z różańcem wynagradzającym i adoracją.
  3. Dzień 1 marca jest Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji w piątek (1 marca) o godz. 18.00 w naszej konkatedrze odprawiona będzie Msza św. w tej intencji. Do udziału w uroczystościach zapraszają władze naszego miasta i powiatu.
  4. Siostry Salezjanki informują, że w Niepublicznym Przedszkolu im. Św. Marii Dominiki Mazzarello przy ul. Kosowskiej 26 trwają zapisy. Kontakt i informacje na stronie internetowej lub w placówce.
  5. Składamy podziękowanie za ofiary na rzecz parafii złożone na tacę oraz indywidualnie.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny nr tygodnika Niedziela.
  7. W przyszłą niedzielę (3 marca) po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Akcji Katolickiej, na które zapraszamy również wszystkie osoby chętne.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Reginę Mikołajczuk. Rodzinie wyrażamy głębokie współczucie; zmarłą polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.