Ogłoszenia parafialne - II Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2018

 1. Składamy podziękowanie za dzisiejsze ofiary na rzecz pomocy misjom Ad gentes.
 2. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych:
 • Droga krzyżowa w każdy piątek: z udziałem dzieci i młodzieży szkolnej o 15.30, dla wszystkich  po Mszy św. o godz. 18.00.
 • Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00 (po nabożeństwie Msza św.)
 • Wspólnota Nokatechumenalna zaprasza też w Wielkim Poście na wspólną Jutrznię o godz. 5.45 w kaplicy Miłosierdzia Bożego (od poniedziałku do piątku).
 1. Pierwszy piątek miesiąca: nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 6.30, 15.30 (z drogą krzyżową dla dzieci) i 18.00 (z drogą krzyżową dla wszystkich). Wizyty u chorych od godz. 8.00.
 2. Pierwsza sobota miesiąca: nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 6.30 i 18.00  z różańcem wynagradzającym i adoracją.
 3. Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula oraz Senator RP Waldemar Kraska zapraszają do włączenia się w uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się 1 marca br. Uroczystości rozpoczną się o godz. 18.00 Mszą św. w naszej konkatedrze. Po Mszy św. zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych.
 4. Składamy podziękowanie za ofiary na rzecz parafii: z ul. Kupientyńskiej – 200 zł i z Kupientyna – 500 zł.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny nr tygodnika Niedziela.
 6. W przyszłą niedzielę (4 marca) po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Zofia Walczuk, Sławomir Jachimczuk i Helena Buzuk. Rodzinom wyrażamy głębokie współczucie; zmarłych polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.