Ogłoszenia parafialne - I Niedziela Adwentu - 2 grudnia 2018

 1. Trwa adwent więc zapraszamy na roraty - codziennie (pn. - sb.) o godz. 6.30; dla dzieci w poniedziałki, wtorki i piątki o godz. 18.00. Natomiast w adwentowe poranki o godz. 5.45 wspólnota neokatechumenalna zaprasza na jutrznię.
 2. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w dn. 21 - 23 grudnia. Prosimy dobrze zaplanować w nich swój udział. Przypominamy, że studenci mogą korzystać z rekolekcji akademickich organizowanych w miastach gdzie są uczelnie. Apelujemy też by nie odkładać spowiedzi się na ostatnią niedzielę adwentu.
 3. Parafialny Odział Caritas tradycyjnie rozprowadza świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”  (trzy rodzaje w cenie - 5, 10 i 15 zł). Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Przy tej okazji dziękujemy jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom za dary dla akcji „OD SERCA”. Dziękujemy także wolontariuszom i opiekunom naszych Szkolnych Kół Caritas za włączenie się w zbiórkę żywności w sokołowskich sklepach.
 4. W tym tygodniu we wtorek (11 grudnia)  i  czwartek (13 grudnia)  w godz. 16.00 – 17.00 Caritas przyjmować będzie zgłoszenia osób i rodzin najbardziej potrzebujących na świąteczne paczki charytatywne. Zapisy w salce plebanii (wejście od strony kortu). W tym roku nie będzie wywieszonych list z nazwiskami.  Informacja kiedy będą wydawane paczki zostanie podana w ogłoszeniach w przyszłą niedzielę.
 5. Pan organista kontynuuje roznoszenie poświęconych opłatków.
 • poniedziałek – ul. Prosta
 • wtorek – ul. Szkolna, Zakątek i Plenerowa
 • środa – ul. Kupientyńska, Osiedlowa, Chabrowa
 • czwartek – ul. Czekanowskiego, Mickiewicza, Norwida, Miłosza
 • piątek – ul. Witosa, Wiosenna
 • sobota –   ul. Malownicza i domy w których nie zastano nikogo w wyznaczone dni
 1. Roznoszenie opłatka zakończy również pan kościelny:
 • poniedziałek – wieczorem – bloki przy ul. Skłodowskiej 1, 7 i 7A
 • opłatek można odebrać również w zakrystii
 1. Składamy podziękowanie za ofiary złożone na rzecz parafii: z Kasm – 100 zł, ul. Repkowskiej – 50 zł
 2. W  niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
 3. Jest nowy nr tygodnika Niedziela. Czytajmy prasę katolicką.