Ogłoszenia parafialne: XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 2022r.

 1. W poniedziałek (27 czerwca) wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek (28 czerwca) św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
 
 1. W środę (29 czerwca) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszej parafii będą odprawiane o godz. 6.30 9.30 12.30 i 18.00. Taca w tym dniu jest przeznaczona do dyspozycji Stolicy Apostolskiej. Dla osób posługujących się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca Świętego lub Biskupa, w tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami oraz odmówić wyznanie wiary. Ta uroczystość to także dzień imienin J. E. Ks. Bpa Piotra Sawczuka, w modlitwie polecajmy Go Bogu.
 
 1. W tym tygodniu przypada:
 • Pierwszy Piątek Miesiąca - Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 6.30 i 18.00, odwiedziny chorych rozpoczniemy od godz. 8.00.
 • Pierwsza Sobota Miesiąca - Nabożeństwa ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszach św. o godz. 6.30 i 18.00 z różańcem wynagradzającym.
 
 1. W czwartek kończy się miesiąc czerwiec, zapraszamy na ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Godzina święta o 23.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
 
 1. Przypominamy, że w czasie wakacji czyli od 1 lipca do końca sierpnia Msze Święte w dni powszednie sprawowane są według następującego porządku:
 • w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty tylko o 6.30, 7.00 i 18.00
 • w środy i czwartki tylko o 6.30, 11.00 i 18.00
 • w niedziele bez zmian
 
 1. Kino SOKÓŁ  zaprasza na film ,,ŻYWY" w czwartek 30 czerwca o godz. 17.20. To filmowe zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii.
 
 1. Zachęcamy do zapoznania się ofertą wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży opartych  na wartościach chrześcijańskich organizowanych przez Oazę oraz KSM, a także do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce Drohiczyńskiej na Jasną Górę.
 
 1. Jest kolejny nr tygodnika NIEDZIELA i miesięcznika Miłujcie się. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 
 
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Leszka Szymaniaka i Jolantę Nowicką. Rodzinom składamy wyrazy głębokiego współczucia; zmarłych  polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.