Ogłoszenia parafialne - XXVIII Niedziela Zwykła - 14 października 2018

 1. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy zdrowia oraz obfitości Bożych darów w pracy na rzecz wychowania młodego pokolenia.
 2. W czwartek (18 października) święto św. Łukasza Ewangelisty. Wszystkim pracownikom Służby Zdrowia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki ich patrona w misji niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
 3. Jest to również dzień patrona naszego ks. Łukasza. Składamy mu więc najlepsze życzenia imieninowe.
 4. W najbliższym tygodniu liturgia wspomina również: św. Teresę od Jezusa, Św. Jadwigę Śląską, św. Ignacego Antiocheńskiego oraz św. Jana Kantego.
 5. Parafialny Oddział Caritas tradycyjnie rozprowadza znicze (w cenie 5 zł). Nabywając taki znicz wspieramy dzieła charytatywne w parafii i diecezji.
 6. Składamy podziękowanie za ofiary na rzecz parafii złożone na tacę i indywidualnie. Przypominamy też, że dzisiejsza zbiórka ofiar do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia została przełożona na następną niedzielę (21 października)
 7. Przedszkole Sióstr Salezjanek  oraz Sokołowski Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl patriotyczny pt. PISK ORŁA BIAŁEGO w wykonaniu rodzin przedszkolaków. Spektakl odbędzie się w środę (17 października) o godz. 18.00 w sali SOK.
 8. Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski zaprasza wszystkich planujących modernizację kotłowni lub termomodernizację budynków na spotkanie dotyczące  programu CZYSTE POWIETRZE, które odbędzie się w czwartek (18 października) o godz. 17.00 w SOK.
 9. Na stoliku z prasą wyłożone są kartki wypominkowe. Czytelnie wypełnione można przynosić do zakrystii. Przypominając dziś w modlitwie imiona zmarłych, mamy nadzieję, że kiedyś inni też będą pamiętać o nas.
 10. W sobotę (20 października) w Sanktuarium Maryjnym w Miedznej planowane jest czuwanie członków Żywego Różańca. Rozpoczęcie o godz. 16.00. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
 11. W niedzielę za tydzień III niedziela miesiąca -  Msza św. o godz. 16.00 z nauką dla małżeństw i narzeczonych, po niej różaniec w intencji rodzin.
 12. Jest do nabycia kolejny numer tygodnika NIEDZIELA.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.