Intencje Mszy św. 19 - 25 lutego 2018

DZIEŃ GODZ   INTENCJA
Poniedziałek
19 /02
                  

  6.30
 
+ Artur Jendrzejewski – of. koleżanki i koledzy z pracy
  6.30   + Albert i Janina Przybyszewscy – greg.
  7.00   + Mieczysław Biernacki – greg.
  7.30   + Wiktoria (15 r.), Wojciech, Marianna i dusze w czyśćcu cierp.
  7.30   + Janusz Szafraniec – of. Waldemar z rodziną Trendziuków
18.00   Dz-błag. w 2 ur. Blanki Ratyńskiej, z prośbą o błog. Boże i o zdrowie
18.00   + Jacek Nasiłowski i zm. rodz. z ob. stron, Teresa Wojewódzka (30 r.)
18.00   + Stefan Księżopolski (r.), Czesław, Maria Krasnodębscy
Wtorek
20/02

  6.30
 
+ Albert i Janina Przybyszewscy – greg.
  6.30   + Halina Częścik (7 r.) i zm. rodz. z ob. stron
  7.00   + Mieczysław Biernacki – greg.
  7.30   + Stefan (22 r.), Stanisława, Zbigniew Bielińscy i Tomasz Małek
  7.30   + Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00   + Zygmunt Zieliński (1 r.)
18.00   + Anna Hiszpańska (8 r.)
 
 
Środa
21/02
6.30       + Albert i Janina Przybyszewscy – greg.
6.30   + Waldemar Kruszewski – of. koleżanki i koledzy z Sokołów Serwis
7.00   + Mieczysław Biernacki – greg.
7.30   + Radosław Kosson (13 r.) i zm. z rodziny
11.00   + Wacław Delakowski (7 r.) izm. rodz. z ob. stron
18.00   Dz-błag. w 9 r. ślubu Agnieszki i Tomasza Piwowar
18.00   + Mieczysław, Wiktor, Krystyna z rodz. Wycech
Czwartek
22/02              
  6.30   + Albert i Janina Przybyszewscy – greg.
  6.30   O nawrócenie grzeszników
  7.00   + Mieczysław Biernacki – greg.
  7.30   + Wiesław Chmielak (1 r.) i zm. rodz. z ob. stron
  7.30   + Honorata Świnarska – of. Anna Świnarska
11.00   + Helena, Władysław, Stefan Ludwiniak; Anna i Antoni z rodz. Marek
18.00   + Zofia Sypka (2 r.), Michał, Wojciech i zm. rodz. z ob. stron
18.00   + Konstanty (4r.) i Anna Zembrowscy
Piątek
23/02    

  6.30
 
+ Albert i Janina Przybyszewscy – greg.
  6.30   + Witold Skóra ( 6 r.) i zm. rodz. z ob. stron
  7.00   + Mieczysław Biernacki – greg.
  7.00   + Waldemar (28 r.), Wacława i Tadeusz Lebuda, zm. dziadkowie z ob. stron
  7.30   + Monika Wielogórska (13 r.)
18.00   + Zofia (10 r.), Stanisław, Wiesław i Leszek Leoniak, zm. z rodz.: Leoniak i Filipczuk
18.00   + Sabina Stankiewicz
Sobota
24/02    
 
 
  6.30
 
+ Albert i Janina Przybyszewscy – greg.
  7.00   + Mieczysław Biernacki – greg.
  7.00   + Stanisław Hardejewicz (25 r.)
  7.30   + Zuzanna Szyszko (20 r.), zm. rodzice; Marianna Zawadzka
  7.30   + Józef i Jadwiga Cińcio, Anna Bladowska, zm. z rodz.: Cińcio i Maciaków
18.00   + Mirosława Perłowska (23 r.) i Wiesława Kowalska (19 r.)
18.00   + Leszek Gryglas (7 r.), Aldona i Józef Malec
Niedziela
25/02   
 

  6.30
 
+ Albert i Janina Przybyszewscy – greg.
  8.00   + Mieczysław Biernacki – greg.
  8.00   + Stanisław, Helena i Zygmunt Trandziuk
  9.30   + Mirosław Sawicki i zm. z rodz.: Sawickich, Zalewskich i Bujalskich
  9.30   + Jarosław Miściorak (6 r.) i zm. dziadkowie
11.00   Dz-błag. w 34 r. ślubu Renaty i Antoniego Zawadzkich
11.00   + Tadeusz Tymiński (8 r.) i zm. rodzi. z ob. stron
12.30   O Boże błog. i opiekę M.B. dla Julii w 18 ur.
12.30   + Adam i Anastazja Ogonowscy, zm. rodz. z ob. stron
12.30   + Wacław, Krystyna i Witold Ślepowrońscy, Mirosław Strus
16.00   + Helena i Gabriel Rozbiccy
16.00   O Boże błog. i opiekę M.B. dla Jakuba w 18 ur.
20.00   + Roman (20 r.) i Józefa Gutkowscy