Intencje Mszalne 27 maja - 02 czerwca 2024.

DZIEŃ GODZ   INTENCJA
Poniedziałek
27.05
6.30   Apostolat Margaretka
6.30   + Magdalena Więckowska, Czesława Wilk
7.00   + Zuzanna Kuc - greg.
7.00   + Józefa, Stanisława Bartosiak, Stanisława, Bogdan Horosz
7.00   + Stanisław Błoński w r. śmierci
7.30   Dz. bł. w 6r. urodzin Mateusza Mosieja o zdrowie i siły dla mamy
7.30   + Tadeusz Stpiczyński  (of. siostra)
7.30 X Poza parafią;+ Albina Redes (of. wnuczka Wioletta z rodziną)
18.00   +  Apolonia Sawicka - greg.
18.00 X Poza parafią; Jan Chomać ( of. Topaz Węże)
18.00 X Poza + Zbigniew Kietliński (of. dzieci z grupy przedszkolnej)
18.00   + Czesława Wilk 1r. śm. zm. z rodziny Buczyńskich i Wilków
Wtorek
28.05


6.30
 

Za dusze w czyśćcu cierpiące
6.30   + Aniela, Stanisław Adamscy, rodziców ob. stron
7.00   + Karol Ławecki 15r. śm. Mirosława Sysik
7.00   + Jerzy Iwaniuk w r. śm.
7.00   + Zuzanna Kuc - greg.
7.30   + Franciszka Waszczuk,Józef, Zofia Bombiak
7.30   + Władysława Pogorzelska 13r. śm.
7.30   + Julianna Stanisław, Aleksandra, Józef Bombiak, Zofia Bombiak
18.00   + Apolonia Sawicka - greg.
18.00   + Marian Graczyk (of. siostry Juli z rodziną)
18.00   + Wacław, Jadwiga, Arkadiusz Krasowscy, Elżbieta Kozłowska, Andrzej Sikorski
Środa
29.05


6.30
 

+ Danuta Jaszczuk, Zdzisław (of. koleżanki i koledzy z Sokołów Service)
6.30   Dz. bł. w 14r. urodzin Jakuba, Laury, rodziców Doroty, Łukasza Suchożebrskich
7.00   + Stefan Czyżewski 20r. śm. Jadwiga, Marian Halina Składanowscy
7.00   + Teodozja, Jan, Włodzimierz, Tadeusz Głąbikowscy i zm. z rodziny
7.00   +  Zuzanna Kuc - greg.
7.30   + Franciszek Kukiel, Genowefa, Stanisław, Józef, Bogaj, Halina, Zdzisław Deniszewscy zm. z rodziny Kalisiaków, Bogajów, Tkaczuków
11.00   + Zbigniew Orzełowski (of. Mikołajczuków)
18.00   O zdrowie dla Celiny Załęskiej
18.00   +  Apolonia Sawicka - greg.
18.00   + Stanisław 33r.śm. Bolesława Kożuchowscy, rodzice i rodzeństwo
Czwartek
30.05
BOŻE CIAŁO


6.30
 

+ Jan Piwowar, Paweł, Janina
8.00   +Dz. bł. w 15r. ślubu Danuty i Dariusza Mikołajczyk
8.00   + Robert, Mieczysław 6r. śm. Wiktoria, Wacław, Ludwik, Władysława, Natalia, zm. z rodziny Krasnodębskich, Ciulaków i dusze w czyśćcu cierpiące
9.30   + Maciej Odziemczyk, Halina, Henryk, Zbigniew Rutkowscy i zm. z rodziny
9.30   +  Zuzanna Kuc - greg.
18.00   +  Apolonia Sawicka - greg. (zakończenie)
18.00   + Bogusław Strus (of. Krystyna Strus)
Piątek
31.05
 
 


6.30
 

+ Eugeniusz Księżopolski 5r. śm. rodzice z ob. stron
6.30   Dz. bł. w intencji Patrycji  z racji urodzin
7.00   +  Zuzanna Kuc - greg.
7.00   + Krystyna Arasim (of. koleżanki córki Joanny)
7.00   + Grzegorz Ambroziak, dusze w czyśćcu cierpiące (of. Anna Skwierczyńska z rodziną)
7.30   +  Zbigniew Orzełowski
7.30   Dz. bł. w 3r. urodzin Judyty o zdrowie i Boże bł.
7.30   + Włodzimierz Kamont
18.00   + Janina, Kazimierz Siwińscy, dziadkowie z ob. stron, Rajmund Jeznach
18.00   Dz. bł. o zdrowie i Boże bł. dla Olgi Bartosiak 10r. urodzin
18.00   Dz. bł. w 9r. ślubu Aleksandra, Marcin Adaśków o Boże bł. dla synów
Sobota
01.06


6.30
 

+ Eugeniusz Księżopolski 5r. rodziców ob. stron
6.30   + Wiktor 10r. śm. Wacław, Kazimiera Ołdak, Eugenia, Józef Adamczyk
7.00   + Piotr Zawadzki - greg. (rozpoczęcie)
7.00   + Franciszek, Marzena, Sławomir, Irena Toruszewscy
7.00   + Zuzanna Kuc - greg.
7.30   Dz. bł. w intencji dzieci, wnuków całej rodziny Ptaszyńskich
7.30   + Witold Gałecki (of. siostra Małgorzata z rodziną)
17.00   Msza św. ślubna (Kamil - Karolina)
18.00   Wynagradzająca NSNMP
18.00   + zmarłych z rodziny Żałobków, Arajów, Lachików
18.00   + Teresa Gomza (of. Zakład Energetyczny)
Niedziela
02.06


6.30
 

+ Marianna, Wacław Siemińscy, rodziców z ob. stron
6.30   + Alicja Mazurczak (of. Alicja Uszyńska)
8.00   Dz. bł. w 45r. ślubu Elżbieta, Witold Benedykciuk
8.00   + Stanisława, Aleksander Sterniccy, Jadwiga, Roman, Marianna, Zygmunt z rodziny Suchodolskich
8.00   + Zuzanna Kuc - greg.
9.30   + Zygmunt, Genowefa Zalewscy, Mirosław, zm. z rodziny Sawickich, Zalewskich
9.30   + Robert, Ryszard Dudek, Antoni, Zofia Adamscy
9.30   Dz. bł. o zdrowie i Boże bł. w 15r. urodzin Czarka
11.00   + Urszula Kowalska 14r. śm. Aleksander Telak, Anna Telak, zm. z rodziny Telaków, Uczaków, Zielińskich, Wycech Józefa
11.00   + Ryszard Krasowski 27r. śm, Marianna, Julian, Aleksandra, Marian Różak
11.00   Dz.bł. w intencji Wioletty w 20r. urodzin
12.30   + Piotr Zawadzki - greg.
12.30   + Witold Biernacki i rodzice, Jan Ewiak
16.00   + Stefan Jarosz 6r. śm. zm. rodziców ob. stron i zm. z rodziny
20.00   + Stanisław, Janina Grzymała 19r. śm.