Kiermasz Świąteczny dla Michasia

Kochani,
gorąco dziękujemy za Waszą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Charytatywnego Kiermaszu Świątecznego dla Michasia w Sokołowie Podlaskim 13.12.2020 r., w trakcie którego zbieraliśmy środki na leczenie Michała Boguckiego walczącego z SMA typu I. Chłopczyk niezwłocznie potrzebuje najdroższego leku świata. Efekt Państwa zaangażowania przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Wam, w ciągu zaledwie jednego dnia, udało się zebrać 28706,25 zł w naszym mieście.

Dziękujemy wszystkim, którzy już od godziny 7.30 rozstawiali namioty i przygotowywali stanowiska, tym, którzy je zapełnili, wszystkim, którzy przez kilka dni pracowali nad tym wydarzeniem, tym, którzy dostarczyli przygotowane przez siebie ozdoby, stroiki, sianko dekoracyjne, pyszne wypieki i dania, tym, którzy obdarowywali nas produktami, z których nasze Anioły wyczarowywały świąteczne ozdoby, udekorowały sianka, tym, którzy pomogli nam w zbieraniu pieniędzy, a także liczeniu, tym z daleka i tym z sąsiedztwa.
Dziękujemy wszystkim, którzy motywowali, inspirowali, działali, naszym Niespokojnym Aniołom – w szczególności Agnieszce, Edycie, Arlecie i ich drużynom. To dzięki nim ze zwykłej puszkowej zbiórki w ciągu kilku dni, bo nawet nie tygodnia akcja rozrosła się do kiermaszu. Codziennie odbierałam telefony, że ktoś chce się przyłączyć, dać coś od siebie.
Podziękowania kierujemy do Drużyny Michasia z Nura, Sokołowskiego Ośrodka Kultury, tu Pawła Kryszczuka i Krzysztofa Szyszko, pań z Kół Gospodyń Wiejskich  z Łazowa, Hołowienek, Suchodołu, Wojewódek, Kosowa Lackiego, Miedzny, Martyny Boguckiej, Małgosi Trębackiej, mieszkańcom wsi Ząbków, Urszuli Filipek, SP nr 6 w Sokołowie Podlaskim, Danucie Jasieńczuk, Marcie Uszyńskiej, grupie „Sokołów Podlaski walczy o życie Michasia Boguckiego”, mieszkankom Kupientyna, Agnieszce i Ewie Maliszewskim, Stowarzyszeniu „Harmonia” z Ciechanowca, Cake by Kate, Katarzynie Zawadzkiej, Fabryce Słodkości Marty, Manufakturze Słodyczy, kwiaciarniom - Małgorzacie Tworzańskiej, Cudom na Łodydze, Magdzie i Katarzynie, Gospodarstwu Szkółkarskiemu z Kostek i wszystkim, którzy nie zostali wymienieni, a także dołożyli swoje serce, czas, bezinteresowną pracę, no i oczywiście Księżom Proboszczom Konkatedry Niepokalanego Serca NMP oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
Dziękujemy  wszystkim ofiarodawcom za szczodrość okazaną w trakcie zbiórki.
Wspólnie z Wami udało nam się stworzyć Kiermasz pełen serdecznej, rodzinnej atmosfery, a poprzez to wydarzenie – pomóc Michasiowi. To społeczność sokołowska zorganizowała tak piękny kiermasz na rzecz Michasia, gdzie dobro, dzielenie się i pomoc unosiły się w powietrzu. Jestem dumna, że otaczają mnie wspaniali ludzie w tym mieście. Mamy nadzieję, że to Dobro i Piękno będą towarzyszyć Państwu także w najbliższych tygodniach, a w szczególności w trakcie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
 
Koordynator akcji
Monika Wrzosek
           
 
Wspomnieć należy, że równocześnie odbył się też kiermasz przy kościele w Niecieczy, gdzie zebrano 2203,43 zł – to też zasługa dobrych ludzi nieprzechodzących obok obojętnie i naszych Niespokojnych Aniołów.
 
Zobacz też: Radio Podlasie;  oraz  siepomaga.pl