JERYCHO RÓŻAŃCOWE
DEKANALNE JERYCHO RÓŻAŃCOWE
PORZĄDEK PROWADZENIA ROZWAŻAŃ I MODLITW.
PORZĄDEK PROWADZENIA ROZWAŻAŃ I MODLITW.
Niedziela 2 X 2022
20.00 Msza św.
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec – część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Poniedziałek 3 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec - część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Wtorek 4 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec - część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec – część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Środa 5 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Msza św.
12.00 Różaniec – część chwalebna
13.00 Różaniec - część radosna
14.00 Różaniec - część światła
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część bolesna
17.00 Różaniec - część chwalebna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część radosna
20.00 Różaniec - część światła
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec – część bolesna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Czwartek 6 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Msza św.
12.00 Różaniec - część chwalebna
13.00 Różaniec - część radosna
14.00 Różaniec – część światła
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część bolesna
17.00 Różaniec - część chwalebna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część radosna
20.00 Różaniec - część światła
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część bolesna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Piątek 7 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.30 Msza św.
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec – część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Sobota 8 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec – część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec – część chwalebna
17.00 Różaniec – część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Niedziela 9 X 2022
6.30 Msza św.
Różaniec – część radosna
8.00 Msza św.
Różaniec – część światła
9.30 Msza św.
Różaniec – część bolesna
11.00 Msza św.
Różaniec – część chwalebna
12.30 Msza św.
14.00 – Różaniec – część radosna
15.00 – Godzina Miłosierdzia
16.00 – Msza św.
Różaniec – część światła
18.00 Różaniec - część bolesna
19.00 Różaniec - część chwalebna
Zakończenie Jerycha Różańcowego i błogosławieństwo
Najświętszym Sakramentem.
Program na poszczególne dni, z podaniem wspólnot/osób odpowiedzialnych za adorację, będzie aktualizowany i zamieszczany na stronie konkatedra.pl
Środa 5 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna - KR św. Rocha
9.00 Różaniec - część światła – parafia św. A. Boboli w Czekanów 10.00 Różaniec - część bolesna – parafia j.w.
11.00 Msza św.
12.00 Różaniec – część chwalebna - parafia św. Wawrzyńca w Kożuchówku
13.00 Różaniec - część radosna - parafia j.w.
14.00 Różaniec - część światła - KR MB Pocieszenie z Wojewódek Dolnych
15.00 Godzina Miłosierdzia - KR z Wojewódek Dolnych,
16.00 Różaniec dzieci – część bolesna
17.00 Różaniec - część chwalebna – KR MB Gietrzwałdzkiej
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część radosna - Legion Maryi
20.00 Różaniec - część światła – parafia Świętej Trójcy w Wyrozębach
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz proboszcz z parafii w Wyrozębach
Różaniec – część bolesna - parafia j.w.
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
22.00 – 24.00 – Osińscy i Maseko
0.00 - 2.00 – KR MB Ostrożańskiej
2.00 - 6.30 - KR Św. Rodziny
Piątek 7 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna – KR św. Rity
9.00 Różaniec - część światła - KR j.w.
10.00 Różaniec - część bolesna - KR
11.00 Różaniec – część chwalebna - KR
12.00 Różaniec - część radosna - KR MB Nieustającej Pomocy
13.00 Różaniec - część światła - KR j.w.
14.00 Różaniec – część bolesna - KR Niepokalanego Poczęcia NMP 15.00 Godzina Miłosierdzia KR - KR j.w.
15.30 Msza św.
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec – część radosna – KR św. Rodziny
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła – KR św. Józefa (męskie)
20.00 Różaniec - część bolesna - SS Salezjanki
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz wikariusz z Konkatedry
Różaniec - część chwalebna – SS Salezjanki
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne – Domowy Kościół z Konkatedry
20.00 Msza św.
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec – część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Poniedziałek 3 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec - część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Wtorek 4 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec - część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec – część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Środa 5 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Msza św.
12.00 Różaniec – część chwalebna
13.00 Różaniec - część radosna
14.00 Różaniec - część światła
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część bolesna
17.00 Różaniec - część chwalebna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część radosna
20.00 Różaniec - część światła
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec – część bolesna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Czwartek 6 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Msza św.
12.00 Różaniec - część chwalebna
13.00 Różaniec - część radosna
14.00 Różaniec – część światła
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec dzieci – część bolesna
17.00 Różaniec - część chwalebna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część radosna
20.00 Różaniec - część światła
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część bolesna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Piątek 7 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.30 Msza św.
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec – część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Sobota 8 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec – część radosna
9.00 Różaniec - część światła
10.00 Różaniec - część bolesna
11.00 Różaniec – część chwalebna
12.00 Różaniec - część radosna
13.00 Różaniec - część światła
14.00 Różaniec – część bolesna
15.00 Godzina Miłosierdzia
16.00 Różaniec – część chwalebna
17.00 Różaniec – część radosna
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła
20.00 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz
Różaniec - część chwalebna
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
Niedziela 9 X 2022
6.30 Msza św.
Różaniec – część radosna
8.00 Msza św.
Różaniec – część światła
9.30 Msza św.
Różaniec – część bolesna
11.00 Msza św.
Różaniec – część chwalebna
12.30 Msza św.
14.00 – Różaniec – część radosna
15.00 – Godzina Miłosierdzia
16.00 – Msza św.
Różaniec – część światła
18.00 Różaniec - część bolesna
19.00 Różaniec - część chwalebna
Zakończenie Jerycha Różańcowego i błogosławieństwo
Najświętszym Sakramentem.
Program na poszczególne dni, z podaniem wspólnot/osób odpowiedzialnych za adorację, będzie aktualizowany i zamieszczany na stronie konkatedra.pl
Środa 5 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna - KR św. Rocha
9.00 Różaniec - część światła – parafia św. A. Boboli w Czekanów 10.00 Różaniec - część bolesna – parafia j.w.
11.00 Msza św.
12.00 Różaniec – część chwalebna - parafia św. Wawrzyńca w Kożuchówku
13.00 Różaniec - część radosna - parafia j.w.
14.00 Różaniec - część światła - KR MB Pocieszenie z Wojewódek Dolnych
15.00 Godzina Miłosierdzia - KR z Wojewódek Dolnych,
16.00 Różaniec dzieci – część bolesna
17.00 Różaniec - część chwalebna – KR MB Gietrzwałdzkiej
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część radosna - Legion Maryi
20.00 Różaniec - część światła – parafia Świętej Trójcy w Wyrozębach
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz proboszcz z parafii w Wyrozębach
Różaniec – część bolesna - parafia j.w.
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne
22.00 – 24.00 – Osińscy i Maseko
0.00 - 2.00 – KR MB Ostrożańskiej
2.00 - 6.30 - KR Św. Rodziny
Piątek 7 X 2022
6.30 Msza św.
7.00 Msza św.
7.30 Msza św.
8.00 Różaniec - część radosna – KR św. Rity
9.00 Różaniec - część światła - KR j.w.
10.00 Różaniec - część bolesna - KR
11.00 Różaniec – część chwalebna - KR
12.00 Różaniec - część radosna - KR MB Nieustającej Pomocy
13.00 Różaniec - część światła - KR j.w.
14.00 Różaniec – część bolesna - KR Niepokalanego Poczęcia NMP 15.00 Godzina Miłosierdzia KR - KR j.w.
15.30 Msza św.
16.00 Różaniec dzieci – część chwalebna
17.00 Różaniec – część radosna – KR św. Rodziny
18.00 Msza św. z kazaniem
Różaniec – część światła – KR św. Józefa (męskie)
20.00 Różaniec - część bolesna - SS Salezjanki
21.00 Apel Jasnogórski – prowadzi ksiądz wikariusz z Konkatedry
Różaniec - część chwalebna – SS Salezjanki
22.00 – 6.30 Czuwanie nocne – Domowy Kościół z Konkatedry