Ogłoszenia parafialne - Niedziela 26 października 2014

 1. We wtorek (28 października)  Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W modlitwie pamiętajmy o obchodzącym swoje imieniny Ks. Biskupie Tadeuszu.
 1. Parafialny Oddział Caritas rozprowadza znicze w cenie 5 zł., które są wsparciem dzieł charytatywnych.
 1. W poprzednią niedzielę do puszek Caritas złożono łącznie 4 tys. złotych na pomoc w zakupie protezy nogi osobie potrzebującej. W imieniu tej osoby i jej bliskich składamy podziękowanie wszystkim darczyńcom.
 1. W sobotę (1 listopada) Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. będzie następujący: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Mszy św. o godz. 11.00 procesja żałobna na cmentarz przy ul . Siedleckiej.
 1. W niedzielę (2 listopada) wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św.: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00 i 20.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja żałobna na cmentarz przy ul. Chopina.
 1. Najbliższe dni świąteczne związane są ze wzmożonym ruchem drogowym. Apelujemy o rozwagę, spokój i umiejętne korzystanie z parkingów.
 1. W kościele wyłożone są kartki wypominkowe. Przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy o wyraźne ich wypełnienie. Za zmarłych polecanych w wypominkach tradycyjnie w naszej parafii modlimy się przez cały listopad przed Mszą św. wieczorową i w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Porządek modlitwy różańcowej za zmarłych od 1 listopada będzie na tablicy ogłoszeń i  stronie internetowej parafii.
 1. Na tablicy informacyjnej znajdziemy również ogłoszenie Burmistrza Miasta dotyczące przedłużenia terminu wydawania pojemników na odpady mieszane. Prosimy zapoznać się z ogłoszeniem.
 1. Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca po Mszach św.  o godz. 6.30 i 18.00.
 1. Ponawiamy zaproszenie - w dniach 7-9 listopada w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Karmelitanek w Siemiatyczach odbędą się rekolekcje dla członków Kółek Różańcowych.  Koszt 110 zł. Zgłoszenia do 30 października.
 1. Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski apeluje do rodziców i wychowawców, by przeżywając Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny ukazywali dzieciom i młodzieży chrześcijański sens tych dni, przypominali o świętych patronach, o zachowaniu się na cmentarzu, o modlitwie za zmarłych i by potrafili przeciwstawić się wyraźnie innym niechrześcijańskim akcentom i praktykom, które coraz częściej się pojawiają.
 1. Wychodząc z kościoła można nabyć tygodnik Niedziela.
 1. Składamy podziękowanie za ofiary indywidualne na rzecz parafii: z ul. Siedleckiej - 300 zł, z ul. Krzywej - 200 zł, z ul. Długiej - 200 zł, ul. Kubusia Puchatka - 100 zł, z ul. Wilczyńskiego - 300 zł.