Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Adwentu 14 grudnia 2014

  • W piątek (19 grudnia) rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Będzie im przewodniczył ks. kan. Zbigniew Domirski - Proboszcz Par. Kożuchówek. W piątek i w sobotę Msze św. będą w godz.: 6.30, 9.30, 12.30, 16.00, 18.00 i 19.30. W piątek o godz. 16.00 Msza św. roratnia z kazaniem do dzieci, a w sobotę o godz. 16.00 Msza św. z kazaniem do młodzieży (obowiązkowa obecność kandydatów do bierzmowania). W niedzielę porządek Mszy św. tradycyjny (z kazaniem do dzieci o godz. 11.00). Piątek i sobota to dni spowiedzi św. Prosimy nie odkładać jej na później.  Przypominamy, że spowiedź powinna być poprzedzona rzetelnym rachunkiem sumienia i modlitwą. Program rekolekcji na tablicy ogłoszeń i str. internetowej parafii.
  • Parafialny Odział Caritas rozprowadza świece wigilijne. Zachęcamy by na każdym wigilijnym stole zapłonęła taka świeca, którą później można postawić podczas kolędy, czy zanieść na groby zmarłych.
  • Caritas informuje również, że wydawanie paczek żywnościowych na święta odbędzie się w poniedziałek 22 grudnia od godz. 14.00. Listy osób, które otrzymają produkty będą wywieszone na drzwiach budynku nowej plebanii od strony kortu. 
  • Zapraszamy do włączenia się w akcję RODZINA RODZINIE polegającą na  przygotowaniu żywnościowej paczki świątecznej dla potrzebującej rodziny. Zgłoszenia w zakrystii. Do następnej niedzieli można też przynosić pojedyncze artykuły, które Caritas dołączy do tegorocznych paczek (przy wejściu do zakrystii jest specjalny kosz) 
  • W ramach przygotowań do Jubileuszu 600 lecia istnienia naszej parafii 16 grudnia we wtorek rozpoczynamy comiesięczną nowennę ku czci św. Rocha. Nowenna rozpocznie się o godz. 17.15 modlitwą różańcową. 
  • Podczas rekolekcji w piątek i w sobotę oraz w poniedziałek kapłani będą odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Zgłoszenia i ustalenia w zakrystii.
  • Zapraszamy osoby chętne do pomocy przy dekoracji kościoła na Boże Narodzenie. Zgłoszenia do ks. Grzegorza. 
  • Składamy podziękowanie za ofiary na rzecz parafii -  ul. Oleksiaka Wichury - 100 zł.
  • Do nabycia jest kolejny nr tygodnika Niedziela. Znajdziemy tam m.in. artykuły: Nie daj się uzależnić od hazardu? i Starość zamiast jutra posiada wczoraj.
  • Zachęcamy do obejrzenia filmu Karolina o bł. Karolinie Kózkównie. Zaprasza Sokołowski Ośrodek Kultury w dniach 18-21 grudnia o godz. 17.00. We wtorek (9 grudnia) odbyła się projekcja dla szkół, film spotkał się z bardzo pozytywną opinią ze strony młodzieży.