WSPOMNIENIE ŚW. JOANNY BERETTY
26 kwietnia podczas Mszy świętej o godz. 16.00 mieliśmy okazję modlić się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty-Molli. Na tę modlitwę szczególnie zaproszone były kobiety. Ks. Tomasz w kazaniu przybliżył zwyczajne życie niezwykłej kobiety, która umiała łączyć życie codzienne z oddaniem Bogu i drugiemu człowiekowi. Na koniec była możliwość oddania czci Świętej poprzez ucałowanie relikwii. Po Mszy św. odbyło spotkanie z liderką Urzekającej z Łukowa.











