W MAJÓWKĘ NA ROWERY

Majówka, czas start! 
Schola, ministranci, oaza - już chyba tradycyjnie, 1 maja wybraliśmy się na wyprawę rowerową. Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia ks. Tomasza Szmurło i zajechaliśmy aż do Szkop. Tam wraz z miejscowymi dziećmi i młodzieżą uczestniczyliśmy we Mszy św. oraz nabożeństwie majowym. Później był czas na piknik, grill, wspólne zabawy. Dziękujemy wszystkim za obecność i bardzo miło oraz rodzinnie spędzony czas.