Puchar Proboszcza Parafii Perlejewo

W sobotę 2 grudnia na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Perlejewie odbył się turniej ministrancki o Puchar Proboszcza Parafii Perlejewo. Nasi młodsi ministranci wzięli udział w rozgrywkach.