HALOWA LIGA MINISTRANTÓW

25 kwietnia odbył się drugi etap rozgrywek diecezjalnych Halowej Ligii Ministrantów. Tym razem w Sokołowie na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 kilkanaście drużyn w kategorii młodsi i starsi włączyli o awans do finału. Gratulujemy naszej starszej drużynie, która zakwalifikowała się do finału, który dobędzie się 13 czerwca w Drohiczynie.
Nasi ministranci wystąpili w nowych strojach, które zafundował opiekun ks. Tomasz.