BIERZMOWANIE
Dnia 7 maja 2026 podczas Mszy o 18.00 sakrament bierzmowania, z rąk J.E. Bp Piotra Sawczuka, przyjęło 95 osób. Serdecznie gratulujemy i życzymy obfitości Bożych darów.
Tego dnia ksiądz biskup wręczył medal Benemerenti Pani Dorocie Wróblewskiej, wieloletniej katechetce. Dziękujemy za wkład w życie religijne naszej parafii i wychowanie katolickie i religijne w szkole.
Tego dnia ksiądz biskup wręczył medal Benemerenti Pani Dorocie Wróblewskiej, wieloletniej katechetce. Dziękujemy za wkład w życie religijne naszej parafii i wychowanie katolickie i religijne w szkole.



























