ADORACJA "ODPOCZNIJ WE MNIE"

Zapraszamy na kolejne adoracje Najświętszego Sakramentu z cyklu "Odpocznij we Mnie". Adoracje odbywają się w trzecie piątki miesiąca wieczorem.

Najbliższa adoracja odbędzie się:
19 czerwca (po nabożeństwie czerwcowym) 

Adoracja to doskonała okazja na chwilę ciszy, refleksji i spotkania z Tym, który czeka - Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie. To nie będzie zwykły wieczór. To będzie czas tylko dla Ciebie i Boga. 
Przyjdź z otwartym sercem. Nie musisz być idealny - wystarczy, że jesteś. 
Do zobaczenia!
Czekamy na Ciebie!